O banku

Kariera

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni to firma z wartościami, które tworzymy MY - pracownicy

Sprawdź
szczegóły

Aktualne oferty pracy

ANALITYK KREDYTOWY

Dołącz do nas, jeśli

  • posiadasz wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze, wiedzę i doświadczenie w branży finansowej
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną, otwartą na zmiany i konsekwentne działanie
  • posiadasz znajomość zasad analizy finansowej podmiotów gospodarczych
  • jesteś zorientowany na realizację celów przy zachowaniu profesjonalizmu, etyki i dbałości o relacje z Klientami i jakość portfela kredytowego
  • dążysz do rozwoju zawodowego

Główne zadania na ww. stanowisku

  • realizowanie celów wynikających ze strategii Banku
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych i rozwój portfela kredytowego o dobrej jakości
  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych Klientów oraz sprzedaży produktów i usług bankowych znajdujących się w ofercie Banku
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Zyskujesz – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  z atrakcyjnym systemem motywacyjnym oraz możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów /CV + list motywacyjny/ na adres email: wrzesnia@pbswrzesnia.com.pl lub na adres Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Września, z adnotacją „Analityk kredytowy”.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Września, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Wrześni. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

DORADCA KLIENTA

  • posiadasz wiedzę i doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w branży finansowej
  • umiesz budować relacje z Klientam
  • ważna jest dla Ciebie aktywna współpraca w zespole

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów i usług bankowych znajdujących się w ofercie Banku
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów /CV + list motywacyjny/ na adres email: wrzesnia@pbswrzesnia.com.pl lub na adres Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Września, z adnotacją „Doradca Klienta”.