O banku

Kariera

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni to firma z wartościami, które tworzymy MY - pracownicy

Sprawdź
szczegóły

Aktualne oferty pracy

KASJER / DORADCA KLIENTA

Dołącz do nas, jeśli

  • posiadasz wiedzę i doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w branży finansowej
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną, otwartą na zmiany i konsekwentne działanie
  • potrafisz nawiązywać i budować relacje z Klientam
  • ważna jest dla Ciebie aktywna współpraca w zespole
  • dążysz do rozwoju zawodowego

Główne zadania na ww. stanowisku

  • realizowanie celów wynikających ze strategii Banku
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów i usług bankowych znajdujących się w ofercie Banku
  • kompleksowa obsługa Klientów, z zachowaniem najwyższych standardów jakości obsługi transakcyjnej
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Zyskujesz – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  z atrakcyjnym systemem motywacyjnym oraz możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów (CV) na adres email: wrzesnia@pbswrzesnia.com.pl lub na adres Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Września, z adnotacją „Doradca/Kasjer”. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119
z 04.05.2016) wyrażam zgodę PBS we Wrześni na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.” Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 6 miesięcy od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w PBS we Wrześni procesów rekrutacyjnych.”

Poniżej znajduje się klauzula informacyjna administratora danych osobowych:

klauzula informacyjna_praca