O banku

Kariera

Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Sprawdź
szczegóły

Aktualne oferty pracy

DORADCA KLIENTA

Dołącz do nas, jeśli

  • posiadasz wykształcenie min. średnie
    (mile widziane wyższe),
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie w sprzedaży
    i obsłudze Klienta w branży finansowej,
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną, otwartą
    na zmiany i konsekwentne działanie,
  • posiadasz umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami.

Główne zadania na ww. stanowisku

  • kompleksowa i bezpośrednia współpraca
    z Klientami Banku,
  • budowanie długofalowych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów,
  • zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi zgodnie ze standardami Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni,
  • wykonywanie operacji gotówkowych
    i bezgotówkowych oraz realizacja dyspozycji składanych przez Klientów,
  • realizowanie celów wynikających ze strategii Banku.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pracę w stabilnej firmie,
  • stałe wynagrodzenie, premię, Pracowniczy Plan Kapitałowy, szansę na rozwój osobisty i zawodowy,
  • przyjazną atmosferę w pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów (CV + list motywacyjny) na adres mailowy: wrzesnia@pbswrzesnia.com.pl w terminie do 20.11.2023 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać:
„Doradca klienta”.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Września zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłej rekrutacji. ”

Informujemy, że Administratorem danych jest Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni ul. Warszawska 36, 62-300 Września. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poniżej znajduje się klauzula informacyjna administratora danych osobowych:

klauzula informacyjna_praca