Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Apple Pay

proste i szybkie płatności mobilne

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

Płacąc za pomocą Apple Pay korzystasz ze wszystkich zalet kart płatniczych SGB. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

 

Płacąc za pomocą Apple Pay oraz:

 • iPhone’a,
 • Apple Watch,
 • iPada lub
 • Maca,

korzystasz ze wszystkich przywilejów kart SGB. Płacenie z Apple Pay jest proste i bezpieczne ponieważ dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.

 

Płać błyskawicznie za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień.

Warunki i korzyści

nowoczesne, wygodne i szybkie płatności

bezpieczeństwo płatności

wygoda płatności w sklepach stacjonarnych i internecie

szeroka sieć akceptacji

Informacje dodatkowe

Płatności Apple Pay w 3 krokach

 1. Wybierz aplikację Wallet.
 2. Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową.
 3. Płać smartfonem lub smartwatchem.

Jak działa Apple Pay?

Płatności w sklepach
Będąc przy kasie, możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń z iOS, których używasz na co dzień. Aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do czytnika. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do czytnika, trzymając palec na czujniku Touch ID. Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do czytnika.

Płatności w aplikacjach i witrynach internetowych
Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID.

Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro możesz płacić, używając Touch ID na pasku Touch Bar.

Czy płatności Apple Pay są bezpieczne?

 • Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji.
 • Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom.
 • Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.

Płatności w sklepach - jak działa Apple Pay?

Aby zapłacić przy użyciu Face ID:

 • kliknij dwukrotnie boczny przycisk,
 • spójrz na ekran,
 • a następnie zbliż iPhone’a do czytnika.

Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID:

 • zbliż iPhone’a do czytnika,
 • trzymając palec na czujniku Touch ID.

Płacąc zegarkiem Apple Watch:

 • kliknij dwukrotnie boczny przycisk i
 • zbliż Apple Watch do czytnika.

Płacenie w aplikacjach i witrynach internetowych - jak działa Apple Pay?

Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID.

Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro możesz płacić, używając Touch ID na pasku Touch Bar.