Aplikacja mobilna SGB Mobile

Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego, bezpiecznego bankowania.

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Bezpieczna, praktyczna i łatwa w obsłudze.

Dzięki niej masz wygodny dostęp do swoich finansów gdzie i kiedy tylko chcesz. Już nie odkładasz płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy, kontrolujesz swoje karty, zarządzasz subskrypcjami czy zmieniasz limity.

 

Jeśli używasz systemu Android pobierz aplikację w sklepie Google Play i sprawdź, co jeszcze potrafi #SGBMobile:

 

Poznaj wszystkie funkcje #SGBMobile! Jeśli korzystasz z systemu iOS pobierz aplikację w sklepie App Store:

 

 

Z SGB Mobile:

masz dostęp do rachunku kiedy chcesz

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

realizujesz przelewy w dowolnym momencie

Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

korzystasz z portfeli cyfrowych i blika

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. To bezpieczeństwo i wygoda w jednym.
zarządzasz subskrypcjami
W jednym miejscu sprawdzisz, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz zablokujesz pobieranie z niej środków przez sklep internetowy. To również śledzenie do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności.
zmieniasz limity
Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!
ZOBACZ, JAKA JEST ŁADNA

Sprawdź, co możesz zrobić z głównego pulpitu, zaraz po zalogowaniu się do aplikacji:

Zobacz, jak łatwo zrobisz przelew w SGB Mobile:

Spójrz, jak korzystać z BLIKA w aplikacji:

 

Masz pytania?

zadzwoń na bezpłatną infolinię 800 888 888 lub napisz call.center@sgb.pl.

Konsultanci infolinii SGB dostępni są całą dobę.

 

Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego aplikacja posiada szereg zabezpieczeń, a płatności i dyspozycje potwierdzasz bezpiecznymi metodami autoryzacji.

Warunki i korzyści

przelewy zwykłe i natychmiastowe

płatności BLIK

zarządzanie kartami

zmiany limitów

Jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego, bezpiecznego bankowania. Miej bank zawsze pod ręką!