Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Lokata progresywna Plejada Plus

progres w oszczędnościach

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

Jeśli pieniądze, które w tej chwili posiadasz nie są Ci potrzebne, a nie potrafisz przewidzieć dnia w którym zmuszony będziesz je wydać najlepszą lokatą dla Ciebie będzie lokata progresywna Plejada Plus.

 

To pewna i bezpieczna inwestycja, nawet gdy nie posiadasz dużych oszczędności. Taki sposób oszczędzania daje gwarancję na coraz większy comiesięczny zysk i pozwala Ci zlikwidować lokatę bez straty wcześniej zarobionych odsetek. Plejada Plus to lokata właśnie dla Ciebie.

 

Lokata Plejada Plus 3-miesięczna – średnie oprocentowanie 1,50% w skali roku:

miesiąc 1 2 3
oprocentowanie 1,35% 1,45% 1,70%

 

Lokata Plejada Plus 12-miesięczna – średnie oprocentowanie 1,70% w skali roku:

miesiąc 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
oprocentowanie  1,20%
  1,35%  1,45%
  1,55%
 1,60%
  1,65%
 1,70%   1,85%
 1,95%
  2,00%
 2,05%
  2,10%

 

wysokość oprocentowania lokaty wzrasta z każdym pełnym kolejnym miesiącem utrzymywania lokaty wg podanych powyżej stawek – jest ono progresywne

 

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

kwota lokaty już od 1.000 zł

atrakcyjne progresywne oprocentowanie

okres lokaty – 3 lub 12 miesięcy

oprocentowanie wyższe niż na lokacie standardowej

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Nasza bogata oferta produktów oszczędnościowych pozwala dopasować wybraną lokatę do własnych oczekiwań - oszczędzaj atrakcyjnie i bezpiecznie!