Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Kantor walutowy

Wymieniaj waluty online szybko i wygodnie!

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Wymiana walut online

Dostępna dla Klientów Banku posiadających rachunek w PLN oraz w EUR lub USD z uruchomioną bankowością elektroniczną, pomiędzy którymi następuje wymiana walut w trybie online (w godzinach dostępności usługi). Istnieje możliwość zlecenia wymiany walut w przyszłości (do 14 dni), kiedy kurs osiągnie oczekiwaną wartość. Dla bezpieczeństwa, takiemu zleceniu możesz ustawić też datę wygaśnięcia.

 

 

 

Kantor walutowy dostępny jest dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych:

  • w ramach bankowości internetowej
  • w ramach bankowości mobilnej (aplikacja mobilna NASZ BANK)

Wymieniaj waluty szybko i bezpiecznie w dowolnym miejscu przez bankowość elektroniczną!

 

Kantor walutowy (Kantor SGB):

  • wymiana walut: EURO i DOLAR AMERYKAŃSKI
  • minimalna kwota transakcji: 10 PLN
  • maksymalna kwota transakcji: 100.000 PLN
  • zasady zlecania wymiany walut z data przyszłą: minimalny termin ważności – 10 minut, maksymalny termin ważności – 14 dni (zlecenie można w dowolnej chwili anulować)

 

Kantor walutowy dostępny jest w dni robocze w godzinach od 9.00 do 15.30

Warunki i korzyści

atrakcyjne kursy walut

intuicyjny serwis w bankowości internetowej i mobilnej

wymiana walut online w godzinach dostępności

możliwość zlecenia transakcji z datą przyszłą

Informacje dodatkowe

Jestem Klientem INDYWIDUALNYM i chcę korzystać z Kantoru walutowego...

Nie musisz nic robić – usługę Kantor walutowy (Kantor SGB) uruchomimy automatycznie podczas zakładania rachunków walutowych w naszym Banku.

Jeśli nie jesteś Klientem Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni lub nie posiadasz rachunku walutowego, skontaktuj się z Doradcą lub napisz wiadomość, my się wszystkim zajmiemy.

Jestem Klientem INSTYTUCJONALNYM i chcę korzystać z Kantoru walutowego...

Usługę Kantor walutowy (Kantor SGB) uruchomimy Tobie na podstawie krótkiego Wniosku, który znajdziesz na stronie internetowej. Wypełniony Wniosek możesz złożyć w dowolnej placówce Banku lub wysłać jego skan do nas na adres email Banku.

Jeśli nie jesteś Klientem Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni lub nie posiadasz rachunku walutowego, skontaktuj się z Doradcą lub napisz wiadomość, my się wszystkim zajmiemy.

Prowadzimy rachunki w walutach wymienialnych i oferujemy przeprowadzanie rozliczeń za ich pośrednictwem. Do rachunków walutowych oferujemy międzynarodowe karty walutowe z funkcją zbliżeniową.