Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Takie konto PREMIUM!

Tak dbamy o najbardziej wymagających

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

DBAMY O TWÓJ NAJWYŻSZY KOMFORT
– DBAMY O SIEBIE NAWZAJEM

W Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni znajdziesz to, co oferują inne banki, jednak… jest różnica!

 

MY to nasze relacje. Kiedy rozumiemy wzajemnie swoje potrzeby i potrzeby naszej społeczności, możemy się wspierać i lepiej rozwijać.

 

Jako bank chcemy włączyć się we wspólne plany, marzenia i cele – dlatego to, co zyskujemy dzięki Waszej obecności, inwestujemy lokalnie na terenie miasta, gminy czy powiatu. Każda złotówka wpłacona do Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni pracuje lokalnie i wspiera całą społeczność.  Dlatego dobrze otworzyć konto właśnie u nas!

 

Takie konto PREMIUM to konto dla wymagających. Zapewnia indywidualne podejście, specjalne oferty i szczególne możliwości inwestycji.

 

Takie konto PREMIUM to także:

  • 0 zł za konto*
  • 0 zł za kartę**
  • 0 zł za krajowe przelewy Express Elixir**
  • indywidualna obsługa

Warunki i korzyści

0 zł za krajowe przelewy przez internet

0 zł za pakiet 5 przelewów w oddziale w miesiącu

0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce

dostęp do płatności mobilnych i BLIKA

Informacje dodatkowe

Czy środki pieniężne na rachunku są bezpieczne?

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.