Mamy tu wszystko

płatności mobilne też

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Wystartowała kolejna odsłona kampanii promocyjnej SGB - „Mamy tu wszystko…”

Spółdzielcza Grupa Bankowa, którego uczestnikiem jest POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY WE WRZEŚNI, w ramach wspólnej kampanii uruchomiła kolejną odsłonę promocji pokazującej pełen wachlarz płatności mobilnych w Bankach Spółdzielczych SGB. Dodatkowo wpisuje się ona idealnie w aktualną akcję #zostańwdomu – wszyscy konsumenci przebywający w przymusowej izolacji i na kwarantannie będą mogli poznać najnowszą ofertę mobilną SGB.

 

Wartości rodzinne, życie w lokalnej społeczności i… przymusowy pobyt w domach – bohaterami filmów są postaci z pierwszego spotu, w którym wszystko było jeszcze „normalne”, rodziny spotykały się w kawiarniach i na świeżym powietrzu.

 

Oba przygotowane przez SGB spoty reklamowe nawiązują do nowej rzeczywistości, w której znaleźli się konsumenci. Banki Spółdzielcze pragną utrwalić w świadomości klientów, że dysponują – nawet w ciężkich czasach – pełnym portfelem płatności mobilnych, dobrze dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

 

 

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy, że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

  • Z płatności BLIK może skorzystać każdy, kto posiada aktywną aplikację Portfel SGB z dodaną przynajmniej jedną kartą.
  • Do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay możemy dodawać karty VISA i Mastercard.

Dowiedz się więcej:

                                              

 

                                               

 

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!