Alert informacyjny

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni informuje, że w dniu 6 grudnia 2020 r. usługa Express Elixir (płatności natychmiastowe) w godzinach od 02:00 do 03:00 będzie niedostępna dla Klientów w zakresie nadawania i odbierania zleceń. Przepraszamy za utrudnienia.

Mamy tu wszystko

płatności mobilne też

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

„Mamy tu wszystko…”

Spółdzielcza Grupa Bankowa, którego uczestnikiem jest POWIATOWY BANK SPÓŁDZIELCZY WE WRZEŚNI, w ramach wspólnej kampanii uruchomiła kolejną odsłonę promocji pokazującej pełen wachlarz płatności mobilnych w Bankach Spółdzielczych SGB. Dodatkowo wpisuje się ona idealnie w aktualną akcję #zostańwdomu – wszyscy konsumenci przebywający w przymusowej izolacji i na kwarantannie będą mogli poznać najnowszą ofertę mobilną SGB.

 

 

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy, że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

 

Dowiedz się więcej:

                                              

 

                                               

 

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!