Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Pełen pakiet płatności mobilnych!

wygodne i bezpieczne płatności za zakupy smartfonem, smartwatchem lub smartbandem

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

„Mamy tu wszystko…”

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy, że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

 

Wygodne i bezpieczne płatności za zakupy smartfonem, smartwatchem lub smartbandem? Żaden problem. Mamy dla Ciebie pełen pakiet płatności mobilnych! Sprawdź naszą ofertę i wybierz cyfrowy portfel, który najlepiej do Ciebie pasuje:

 

                                              

 

                                               

 

                                              

 

Zakupy online? Bezpiecznie i łatwo zapłacisz za nie dzięki #SGBMobile. W naszej zrzeszeniowej aplikacji mobilnej masz możliwość potwierdzania transakcji kartą w Internecie za pomocą 3D Secure czy korzystania z BLIKA. Płać tak jak Ci wygodnie i ciesz się bankiem w zasięgu ręki.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!