Lokaty internetowe

pomnażanie oszczędności bez wychodzenia z domu

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

Jeżeli szanujesz swój czas, masz Internet i lubisz korzystać z nowoczesnych kanałów dostępu, a przy tym cenisz sobie bezpieczeństwo i pewne inwestycje, wybierz lokaty internetowe w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni.

Ten sposób oszczędzania jest właśnie dla Ciebie. Możesz zakładać lokaty internetowe: 1, 2-tygodniowe oraz 1, 2, 3-miesięczne. Lokata terminowa internetowa, jest lokatą nieodnawialną, zakładaną na kwoty od 500 zł do 100.000 zł.

 

Lokata internetowa w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale także wysokie zyski związane z atrakcyjnym stałym oprocentowaniem:

  • 2,00% – 1-tygodniowe
  • 2,00% – 2-tygodniowe
  • 2,50% – 1-miesięczne
  • 2,50% – 2-miesięczne
  • 3,00% – 3 miesięczne

 

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

atrakcyjne oprocentowanie

wygoda w dysponowaniu środkami

elastyczność dot. okresu trwania lokaty

bezpieczeństwo gwarantowane przez BFG

Informacje dodatkowe

Jak założyć lokatę przez internet? Nic prostszego

  • zaloguj się do usługi Internet Banking
  • wejdź do zakładki „Lokaty”
  • wybierz lokatę dopasowaną do Twoich potrzeb

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Nasza bogata oferta produktów oszczędnościowych pozwala dopasować wybraną lokatę do własnych oczekiwań - oszczędzaj atrakcyjnie i bezpiecznie!