Kredyt z gwarancją FGR i dopłatą do odsetek

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni, dzięki współpracy z BGK, uruchomił darmową gwarancję z Funduszu Gwarancji Rolnych wraz z dopłatą Banku Gospodarstwa Krajowego do odsetek dla rolników oraz firm zajmujących się przetwórstwem produktów rolnych.

Tym samym Klienci Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni do końca 2020 roku mają możliwość sfinansowania swojej działalności kredytem na preferencyjnych warunkach. Głównym atutem produktu kredytowego, oprócz atrakcyjnych warunków finansowych, są:

  • przez okres 12 miesięcy od uruchomienia kredytu, dopłaty w wysokości 2 proc. salda kredytu finansowane ze środków BGK,
  • możliwość skorzystania przez Kredytobiorcę z gwarancji FGR, która w niektórych przypadkach może nawet stanowić jedyne zabezpieczenie kredytu.

Cała procedura związana z udzieleniem dopłaty i zabezpieczenia w postaci gwarancji FGR jest realizowana w Banku, gdzie wyspecjalizowani Doradcy pomogą dopełnić wszelkich formalności.

 

Jak skorzystać z produktu?

  1. Zapoznaj się z Warunkami uzyskania gwarancji i dopłaty
  2. Wypełnij wnioski o udzielenie gwarancji spłaty kredytu i wniosek o udzielenie dopłaty (jeżeli starasz się o kredyt obrotowy z dopłatą)
  3. Złóż wypełniony wniosek/wnioski w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni wraz z wnioskiem o udzielenie kredytu

 

Więcej informacji na stronie internetowej Banku – TUTAJ.