Alert informacyjny

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni informuje, że od dnia 05.11.2020 r. (czwartek) Oddział we Wrześni Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni jest czynny w godzinach 8:30-16:00. Jednocześnie zachęcamy do zdalnego bankowania!

Zmiana godzin otwarcia Oddziału we Wrześni

04.11.2020

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż począwszy od dnia 05.11.2020 r. (czwartek) Oddział we Wrześni Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni będzie czynny w następujących godzinach:

pon.-pt.  830-1600

Nadmieniamy jednocześnie, iż bez zmian pozostają godziny otwarcia wszystkich Punktów Kasowych naszego Banku zlokalizowane we Wrześni, które są otwarte dla Klientów:

pon.-pt.  815-1530

W dalszym ciągu prosimy o zachowywanie bezpiecznego dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w placówkach Banku oraz przestrzeganie zasad higieny zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego a także, o ile to możliwe, do załatwiania spraw bankowych poprzez elektroniczne kanały dostępu.

Dla osób chcących dokonać wpłaty środków pieniężnych na swój rachunek, w Oddziale we Wrześni przy ul. Warszawskiej 36 znajduje się dostępny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę bankomat z funkcją wpłatomatu.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów oraz adresami e-mail wskazanymi na naszej stronie internetowej.

Dziękując za Państwa wyrozumiałość, za wszelkie niedogodności przepraszamy i zapraszamy do korzystania z usług naszego Banku.