Zmiana godzin otwarcia Oddziału we Wrześni

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż począwszy od dnia 05.11.2020 r. (czwartek) Oddział we Wrześni Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni będzie czynny w następujących godzinach:

pon.-pt.  830-1600

Nadmieniamy jednocześnie, iż bez zmian pozostają godziny otwarcia wszystkich Punktów Kasowych naszego Banku zlokalizowane we Wrześni, które są otwarte dla Klientów:

pon.-pt.  815-1530

W dalszym ciągu prosimy o zachowywanie bezpiecznego dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w placówkach Banku oraz przestrzeganie zasad higieny zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego a także, o ile to możliwe, do załatwiania spraw bankowych poprzez elektroniczne kanały dostępu.

Dla osób chcących dokonać wpłaty środków pieniężnych na swój rachunek, w Oddziale we Wrześni przy ul. Warszawskiej 36 znajduje się dostępny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę bankomat z funkcją wpłatomatu.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów oraz adresami e-mail wskazanymi na naszej stronie internetowej.

Dziękując za Państwa wyrozumiałość, za wszelkie niedogodności przepraszamy i zapraszamy do korzystania z usług naszego Banku.