Tarcza Finansowa PFR już dostępna w Internet Bankingu PBS we Wrześni

Wypełnij Wniosek online – Tarcza Finansowa PFR już dostępna w bankowości internetowej Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni.

W dniu 29 kwietnia 2020 r. od godz. 18:00 udostępniliśmy w ramach bankowości internetowej Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni, mikro- oraz małym i średnim przedsiębiorcom możliwość składania Wniosku o subwencję z programu Tarcza Finansowa PFR.

Jeżeli jesteś Klientem Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni posiadającym bankowość elektronicznązaloguj się do Internet Bankingu i złóż Wniosek.

Jeżeli jesteś Klientem Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni, ale nie posiadasz bankowości elektronicznejzadzwoń lub napisz, usługę uruchomimy jeszcze w tym samym dniu.

Jeżeli nie jesteś jeszcze Klientem Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześnizadzwoń lub napisz, a będziesz mógł korzystać z bogatej oferty lokalnego BANKU.

Do kogo skierowany jest Program, w ramach którego Wnioski mogą być składane poprzez bankowość internetową?

  • mikrofirm, czyli podmiotów zatrudniających na dzień 31.12.2019 r. od 1 do 9 pracowników (bez właściciela), których roczny obrót lub suma bilansowa nie przekracza 2 mln euro,
  • małych i średnich firm, czyli podmiotów zatrudniających na dzień 31.12.2019 r. do 249 pracowników, których roczny obrót za 2019 r. nie przekracza 50 mln euro lub ich suma bilansowa w 2019 r. nie przekracza 43 mln euro,

które dotknął spadek przychodów o co najmniej 25% w dowolnym miesiącu po 01.02.2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca roku ubiegłego, w związku z COVID-19.

Więcej informacji na temat programu Tarcza Finansowa PFR dostępnych jest w serwisie internetowym naszego Banku dedykowanym dla – Mikrofirm oraz MŚP.