Alert informacyjny

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni informuje, że w dniu 24 października 2021 r. usługa Express Elixir (płatności natychmiastowe) w godzinach od 19:35 do 20:05 będzie niedostępna dla Klientów w zakresie nadawania i odbierania zleceń. Przepraszamy za utrudnienia.

Środki finansowe z Tarczy PFR już na kontach Klientów PBS we Wrześni

06.05.2020

Z przyjemnością informujemy, iż środki finansowe z Tarczy Finansowej PFR, o które można wnioskować w ramach bankowości internetowej Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni, na bieżąco trafiają już na konta naszych KLIENTÓW. Ponownie zachęcamy więc do aktywnego korzystania ze wsparcia w ramach Tarczy Finansowej PFR przez tych przedsiębiorców, którzy ucierpieli na skutek pandemii koronawirusa SARS-Cov-2.

Przypominamy, iż Tarcza Finansowa PFR to m.in.:

100 mld PLN na subwencje utrzymujące miejsca pracy
i ratujące płynność finansową firm
25% spadku przychodów firmy wystarczy do ubiegania się
o subwencję
25 mld PLN na subwencje dla mikrofirm 0% oprocentowania subwencji
50 mld PLN na subwencje dla firm z sektora MŚP 75% możliwa wartość umorzenia subwencji dla mikrofirm i MŚP
25 mld na wsparcie dla dużych firm

Tarcza Finansowa – bezpłatne szkolenia: ZOBACZ WIĘCEJ

Jeśli jesteś mikroprzedsiębiorcą albo prowadzisz małą lub średnią firmę i ucierpiałeś w związku z pandemią, Polski Fundusz Rozwoju przygotował dla Ciebie bezpłatne szkolenia na temat Tarczy Finansowej. Podczas szkolenia Eksperci PFR Portal PPK przedstawią założenia Tarczy Finansowej oraz w przejrzysty sposób wyjaśnią, jak możesz uzyskać wsparcie finansowe.

Jeżeli jesteś już KLIENTEM Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni i chcesz złożyć wniosek o subwencję w ramach Tarczy Finansowej PFR, zaloguj się do bankowości internetowej i wypełnij krótki WNIOSEK.