SGB Mobile - nowa aplikacja mobilna dla Klientów Grupy SGB

Jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego, bezpiecznego bankowania. Miej BANK zawsze pod ręką!

Sprawdź co potrafi SGB Mobile – nowa aplikacja mobilna banków spółdzielczych z Grupy SGB!

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobistych, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę i BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta usługa to bezpieczeństwo i ogromna wygoda w jednym.

Zarządzanie subskrypcjami – to zupełnie nowa usługa, dzięki której możesz w jednym miejscu sprawdzić, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz możesz zablokować pobieranie środków z karty przez sklep internetowy. Nowa funkcjonalność to również śledzenie na bieżąco do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę SGB oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności, np. za serwis streamingowy.

Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do Banku!

W kolejnych miesiącach funkcjonalność aplikacji SGB Mobile będzie uzupełniana o nowe usługi – między innymi Autopay (rozwiązanie umożliwiające szybsze pokonanie bramek na płatnych odcinkach dróg w Polsce), płatności na numer telefonu, możliwość zdalnego zakładania rachunków poprzez selfie, a także udzielanie kredytów online i bezpieczna zmiana numeru PIN.

Korzystaj z dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej – ZOBACZ WIĘCEJ.

Jednocześnie Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni będzie rozwijał i udoskonalał funkcjonalności aplikacji mobilnej NASZ BANK!