Płatności Xiaomi Pay dostępne dla klientów Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni

Mamy kolejną doskonałą wiadomość – jako jedni z pierwszych w Polsce udostępniliśmy Państwu Xiaomi Pay, czyli zbliżeniowe płatności mobilne z wykorzystaniem opaski Mi Smart Band 6. Jeżeli posiadacie kartę MasterCard oraz urządzenie Xiaomi, możecie już dziś korzystać z tego rozwiązania.

Tokenizacja kart jest wykonywana w dwóch aplikacjach – Mi Fit lub Mi Wear, które można pobrać na dowolne smartfony z systemem Android (od wersji 5.0) i iOS (od wersji 10.0).

Jej instalacja jest bardzo prosta – w jednym ze sklepów z aplikacjami (App Store lub Google Play) należy pobrać aplikację MiFit, zainstalować ją, a następnie sparować z opaską. Po podaniu danych karty płatniczej i potwierdzeniu tej operacji przy pomocy SMS, można dokonywać transakcji płacąc opaską po zbliżeniu jej do terminala płatniczego.

Xiaomi Pay to kolejna w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni forma płatności z użyciem portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitibit Pay i BLIK.

Pracujemy równolegle nad kolejnymi funkcjonalnościami do swoich aplikacji NASZ BANK i SGB Mobile, w tym możliwością zakładania konta bankowego na selfie oraz usługą kredytu online.