Korzystajmy z płatności mobilnych !!!

Mając świadomość, że banknoty w istotnym stopniu mogą przyczyniać się do rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, zachęcamy wszystkich Klientów Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni do korzystania z:

płatności mobilnych i

przelewów internetowych,

co uwalnia nas od konieczności używania kart i samej gotówki. Wszystko po to, by ograniczyć rozprzestrzenianie się zakażenia. Pieniądze, przechodząc z rąk do rąk, nieustająco są nośnikami wirusów i bakterii.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca m.in., by po posłużeniu się banknotami lub bilonem myć dłonie, a przede wszystkim – nie dotykać twarzy.

„Papier jest jak mała gąbka, który krąży z rąk do rąk i wchłania coraz to nowe bakterie. Większość z nich ma być niespecjalnie groźna dla życia czy nawet zdrowia człowieka. Ale nie wszystkie.” (Chris Mason, mikrobiolog z Uniwersytetu Cornell)

Dużo wygodniej jest używać płatności mobilnych – płacić zbliżeniowo w terminalach płatniczych i starać się jak najkrócej dotykać przycisków terminala:

Dużo wygodniej jest korzystać z bankowości mobilnej i internetowej – płacić bezgotówkowo i wygodnie, unikając kontaktu z gotówką lub osobami zarażonymi:

Wszystkie opisane powyżej funkcjonalności są dostępne w ofercie Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni. Szczegóły można zaleźć na naszej stronie internetowej – w przypadku pytań w pierwszej kolejności wykorzystaj kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym Doradcą.

Dążąc do ograniczenia bezpośrednich kontaktów międzyludzkich mogących przyczyniać się do rozprzestrzeniania koronawirusa COVID-19 zapewniamy jednocześnie, iż wszystkie placówki Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni pracują normalnie i pozostają do Państwa dyspozycji w każdej sprawie.