Konto VIP

rachunek dla aktywnych i wymagających

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

ROR VIP to konto przeznaczone dla osób oczekujących od Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni przywilejów i ceniących prestiż, czas, komfort oraz pieniądze. Służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania operacji finansowych z wyjątkiem rozliczeń z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Konto z bogatym pakietem usług, dla Klientów, którzy powierzają nam swoje oszczędności i posiadają wpływy minimum 5.000,00 zł miesięcznie. Umożliwia nie tylko gromadzenie środków i swobodne korzystanie z dostępnych usług, lecz również dostęp do innych produktów Banku na preferencyjnych zasadach, w tym m.in.:

  • nowoczesnych kart płatniczych, którymi możesz płacić zbliżeniowo,
  • płatności mobilnych – telefonem lub zegarkiem posiadającym funkcje płatności mobilnych: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay,
  • przyjaznej i przejrzystej bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej Nasz Bank,
  • aplikacji SGB Mobile i Nasz Bank, na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS,
  • kredytu w rachunku płatniczym.

 

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

0 zł za otwarcie konta

0 zł za wydanie pierwszej karty do konta

0 zł za wpłaty i wypłaty z konta

lokaty weekendowe

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Swobodny dostęp do środków poprzez Oddziały i punkty kasowe Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni, bankomaty, Internet oraz telefon.