KONTO Senior

konto pełne możliwości dla osób 55+

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Konto Senior

Oferta stworzona z myślą o klientach, którzy ukończyli 55 lat. Chcemy zadbać o Państwa wygodę i zapewnić specjalne korzyści, które umożliwią cieszenie się życiem na emeryturze bez zbędnych zmartwień finansowych.

 

Główne zalety naszego Konta Senior:

 

Preferencyjne warunki: Doceniamy doświadczenie i zaufanie naszych klientów, dlatego zapewniamy preferencyjne warunki prowadzenia konta.

 

Bankowość elektroniczna: Zapewniamy pełen dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, dzięki czemu możesz łatwo sprawdzić saldo, dokonać przelewów czy opłacić rachunki bez wychodzenia z domu.

 

Opieka i wsparcie: Nasz zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i służyć pomocą w każdej sprawie związanej z Kontem Senior. Zależy nam, abyście czuli się komfortowo i pewnie korzystając z naszych usług.

 

Jak założyć konto?

Wystarczy przyjść do dowolnej placówki Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni z ważnym dokumentem tożsamości i decyzją o przyznaniu świadczenia emerytalnego lub rentowego, a resztą formalności szybko zajmą się nasi wykwalifikowani doradcy.

 

 

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

0 zł za wydanie pierwszej karty

0 zł za wypłaty z sieci ponad 4000 bankomatów Grupy SGB

0 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej oraz cyfrowy portfeli

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Zaufaj nam i ciesz się życiem na emeryturze, mając pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach.