ROR Standard

funkcjonalne konto dla każdego

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

ROR Standard to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy płatny na każde żądanie – służy do przeprowadzania operacji finansowych, dając możliwość wygodnego dysponowania środkami pieniężnymi zarówno w formie gotówkowej jak i bezgotówkowej. Umożliwia w szczególności:

  • przechowywanie środków pieniężnych,
  • otrzymanie nowoczesnych kart płatniczych, którymi możesz płacić zbliżeniowo,
  • płatności mobilne – telefonem lub zegarkiem posiadającym funkcje płatności mobilnych: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay,
  • dostęp do konta przez przyjazną i przejrzystą bankowość internetową oraz aplikację mobilną Nasz Bank,
  • sprawdzenie dostępnych środków na karcie w aplikacji Portfel SGB, na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS,
  • uzyskanie kredytu w rachunku płatniczym.

 

Proste, funkcjonalne i nowoczesne konto osobiste przeznaczone dla osób fizycznych!

 

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

0 zł za wpłaty i wypłaty

0 zł za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej

SMS Banking

płatność kartą, telefonem lub zegarkiem

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Swobodny dostęp do środków poprzez Oddziały i punkty kasowe Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni, bankomaty, Internet oraz telefon.