Alert informacyjny

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni informuje, że w dniu 28 lutego 2021 r. usługa Express Elixir (płatności natychmiastowe) w godzinach od 00:00 do 04:00 będzie niedostępna dla Klientów w zakresie nadawania i odbierania zleceń. Przepraszamy za utrudnienia.

3D Secure: nowe zasady potwierdzania płatności kartą w Internecie

23.10.2020

Przygotuj się na zmiany. Od 31 października 2020 r. płatności kartą debetową w Internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz na dwa sposoby.

Poznaj i wybierz najwygodniejszy dla siebie:

  • w aplikacji SGB Mobile (tylko klienci indywidualni) – zobacz, jakie to proste lub
  • poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D Secure (jednorazowego kodu SMS), które otrzymasz na numer telefonu komórkowego podany przez Ciebie do kontaktu w swoim banku.

Od 30 września br. odpowiedź na pytanie weryfikacyjne możesz ustalić w dowolnej placówce Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni.

Od 19 października br. możesz bez wizyty w placówce Banku wybrać metodę potwierdzania transakcji internetowych w zrzeszeniowej aplikacji mobilnej SGB Mobile.

Pamiętaj, że jeśli nie wybierzesz jednej z wskazanych metod potwierdzania transakcji, po 31 października 2020 r. Twoje płatności w Internecie z 3D Secure nie będą mogły zostać realizowane.

Więcej informacji o usłudze 3D Secure znajdziesz TUTAJ.