Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

1. miejsce w XXVI Krajowym Rankingu „Wyróżniające się Banki Spółdzielcze"!

🏆 Nasz bank zajął 1. miejsce w XXVI Krajowym Rankingu „Wyróżniające się Banki Spółdzielcze”! To niezwykłe osiągnięcie, które zasługuje na wyjątkowe podziękowania.

Nasza praca zespołowa została doceniona w kategorii „Bank efektywny” w grupie banków o sumie bilansowej od 501 milionów złotych do 1 mld zł. To dowód naszego zaangażowania, profesjonalizmu i determinacji w dostarczaniu wysokiej jakości usług finansowych dla naszych klientów.

Chcielibyśmy podziękować każdemu pracownikowi banku. Wasze zaangażowanie i współpraca były kluczowe dla tego sukcesu. To wspólna praca sprawiła, że staliśmy się liderem w naszej branży.

Jesteśmy również wdzięczni naszym klientom za ich zaufanie i lojalność. To dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję dostarczania skutecznych i innowacyjnych rozwiązań finansowych, które spełniają Wasze potrzeby.

Ten sukces to tylko początek. Obiecujemy, że będziemy nadal rozwijać się i doskonalić nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i utrzymać naszą pozycję jako lidera w branży.

Razem możemy osiągnąć wszystko! Dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że jesteście częścią naszej bankowej rodziny. Trzymajcie kciuki za nas, ponieważ razem możemy zdobyć jeszcze więcej!

Dobrze dbać o siebie nawzajem!