Ubezpiecz wiosną uprawy, maszyny i zyskaj do 300 zł na zakupy

Wiosną możesz ubezpieczyć swoje uprawy, maszyny i cieszyć się solidną ochroną ubezpieczeniową. Dzięki naszej nowej akcji promocyjnej – „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” – możesz też zyskać aż 2 e-kody na zakupy, każdy z nich o wartości 150 zł. Jak to zrobić?

Jak zyskać pierwszy e-kod

Pierwszy e-kod otrzymasz, jeśli spełnisz następujące warunki:

 • wykupisz w czasie trwania promocji (20.03-30.06.2023 r.) ubezpieczenie upraw ze składką minimum 200 zł (bierzemy pod uwagę składkę płatną przez Ciebie jako ubezpieczającego),
 • opłacisz składkę wynikającą z polisy,
 • wypełnisz w i-Rolniku formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” (dostępny po zalogowaniu do serwisu).

Pamiętaj jednak o tym, że pula e-kodów jest ograniczona i wynosi 10 000 sztuk. Kolejność przyznania e-kodu ustalamy na podstawie daty (dzień, godzina, minuta) wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.

E-kod wyślemy do Ciebie e-mailowo w ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia formularza „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”. Nadawcą wiadomości będzie mailing@info.generali.pl.

Jak zyskać drugi e-kod

Drugi e-kod otrzymasz, jeśli w czasie promocji (20.03-30.06.2023 r.) wykupiłeś lub wykupisz dodatkowo nowe ubezpieczenie maszyn rolniczych w ramach produktu Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy ze składką minimum 200 zł i dokonasz płatności za polisę. Nowe ubezpieczenie to takie, które nie jest kontynuacją, wznowieniem trwającej umowy na kolejny okres ubezpieczenia.

Drugi e-kod otrzymasz dopiero wtedy, gdy przyznamy Tobie pierwszy e-kod za ubezpieczenie upraw. To ważne – samo ubezpieczenie maszyn zawarte w okresie promocji nie upoważnia Cię do otrzymania e-kodu na zakupy.

Najważniejsze zasady dotyczące promocji

 1. W ramach promocji możesz otrzymać maksymalnie jeden e-kod za ubezpieczenie upraw i jeden e-kod za ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy.
 2. Nie otrzymasz e-kodu, jeśli w okresie promocji wykupiłeś tylko ubezpieczenie Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy. Dopiero uzyskanie e-kodu za ubezpieczenie upraw uprawnia Cię do otrzymania nagrody za wskazane ubezpieczenia.
 3. Aby otrzymać 2 e-kody, musisz być osobą ubezpieczającą na obu umowach – zarówno na polisie dot. ubezpieczenia upraw, jak i Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy.
 4. Przy każdej umowie obowiązuje minimalna wartość składki na polisie – wynosi ona 200 zł i dotyczy zarówno ubezpieczenia upraw, jak i ubezpieczenia Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy. W przypadku polisy uprawowej patrzymy na składkę, którą Ty musisz opłacić jako osoba ubezpieczająca.
 5. Akcja skierowana jest tylko do osób fizycznych.
 6. Pula e-kodów jest ograniczona. E-kod za ubezpieczenie upraw może otrzymać 10 000 uczestników, którzy wypełnią jako pierwsi formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” i spełnią warunki dotyczące zawartej umowy ubezpieczenia upraw. Każda z tych osób zyskuje możliwość otrzymania drugiego e-kodu za polisę w ramach produktu Generali Agro Ekspert lub Sprzęt Rolniczy.
 7. Po wyczerpaniu puli e-kodów za ubezpieczenie upraw, formularz „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023” nie będzie aktywny.
 8. E-kody wysyłamy na adres e-mail przypisany do Twojego konta w i-Rolniku. Nadawcą wiadomości z e-kodem będzie mailing@info.generali.pl

 

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Warunki promocji znajdują się w Regulaminie akcji „Wiosenne uprawy z e-kodem 2023”.