Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Oszczędzaj na 5,15% w skali roku z PBS we Wrześni

Kliencie,

już dzisiaj wybierz dla siebie korzystną pod każdym względem promocyjną Lokatę mobilną (eLok@ta) z oprocentowaniem

5,15% w skali roku na 2 lub 12 m-cy

i ulokuj wolne środki nie wychodząc z domu – maksymalna wysokość eLok@ty dla danego terminu to 30,0 tys. zł. Wysokie oprocentowanie otrzymasz również lokując środki na inne dogodne terminy – 4, 6, 8 lub 10 m-cy. Zacznij oszczędzać w naszych aplikacjach.

Jeśli aktywnie korzystasz z naszych usług, zyskaj promocyjne oprocentowanie w ramach jednej z trzech Lokat OSOBISTYCH – maksymalna wysokość Lokaty dla danego terminu to aż 500,0 tys. zł. Zyskaj nawet 4,00% w skali roku na 9 m-cy, a jeśli zechcesz ulokować „nowe środki”, Twoje oprocentowanie wyniesie aż 4,30% w skali roku przez 5 m-cy.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy też nową promocyjną Lokatę terminową MAXI – dla „nowych” i „starych” środków. Wysokość Lokaty dla danego terminu to aż 200,0 tys. zł. Zyskaj nawet 4,00% w skali roku na 6 m-cy lub aż 5,00% w skali roku na 12 m-cy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni w dowolnej placówce Banku lub poprzez stronę internetową!