Generali,
z myślą o domu i rodzinie

Każdemu może się zdarzyć zostawić otwarte okno

Z ubezpieczeniem domu lub mieszkania w Generali zapewnimy Ci wsparcie, nawet gdy deszcz zaleje Twój dom lub okradną Cię przez otwarte drzwi. Wybierz ubezpieczenie „Generali, z myślą o domu i rodzinie” i mieszkaj spokojnie. Resztą zajmiemy się my!

Co wyróżnia nasze ubezpieczenie?

Ochrona na wypadek kradzieży z garażu. Obejmujemy ochroną od kradzieży z włamaniem Twój samochód zaparkowany w garażu, pod warunkiem, że mury garażu zostaną ubezpieczone w polisie mieszkaniowej.

Ubezpieczenie nawet przy braku przeglądów instalacji. Obejmujemy ochroną Twój dom nawet w przypadku braku przeglądów instalacji.

Wynajęcie lokalu zastępczego. Pokrywamy koszty wynajęcia lokalu zastępczego, jeśli szkody nie pozwalają na zamieszkanie w ubezpieczonym lokalu.

Pakiet medyczny. Oferujemy pakiet medyczny, a w nim: telekonsultacje, badania i rehabilitację po pobycie w szpitalu na skutek następstw nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie boksów lokatorskich. Obejmujemy ochroną Twoje rzeczy znajdujące się w metalowych boksach lokatorskich w przypadku kradzieży z włamaniem.

Dodatkowe korzyści z ubezpieczenia:

  • Możesz rozszerzyć ubezpieczenie o OC w życiu prywatnym, które pokryje szkody związane z użytkowaniem roweru, hulajnogi, drona itp.
  • Istnieje możliwość zabezpieczenia się na wypadek kradzieży z włamaniem do domu, który jest jeszcze w budowie.

Dodatkowa zniżka dla Klientów ubezpieczających domy i mieszkania w produkcie
Generali, z myślą o domu i rodzinie:

15% – zniżki dla Klienta, który posiada aktywną polisę OC swojego samochodu
30% – zniżki dla Klienta, który posiada aktywną polisę OC i AC swojego samochodu

Zapytaj o ofertę ubezpieczenia w najbliższym Oddziale naszego banku.