Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Ekologia i zrównoważone finansowanie tematem "Czerwca z Bankiem Spółdzielczym"

Już 1 czerwca 2021 r. wystartowała kolejna edycja „Święta Spółdzielczości Bankowej”, które wzorem ubiegłego roku zostało zorganizowane w szerszej formule, jako „Czerwiec z bankiem spółdzielczym”. Tegoroczny temat przewodni to ekologia oraz zagadnienia związane ze zrównoważonym finansowaniem.

Powiatowy Bank Spółdzielczy jako nowoczesna, lokalna instytucja finansowa od lat jest zaangażowana w edukację i rozwój społeczności, w której funkcjonuje. W codziennej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze i sprawdzone na rynku rozwiązania technologiczne, a także wiedzę i wieloletnie doświadczenie płynące z bezpośredniego kontaktu ze swoimi Klientami. Prowadzenie działań z zakresu edukacji realizuje w ramach Szkolnych Kas Oszczędności, projektu BAKCYL, wdrażając i informując o krajowych programach wsparcia oraz poprzez profesjonalne doradztwo finansowe dla rolników i przedsiębiorców. W misji Banku zawarte jest także prowadzenie działań na rzecz ochrony klimatu i środowiska naturalnego, które wynika z poczucia społecznej odpowiedzialności wobec środowisk lokalnych z którymi funkcjonuje w symbiozie.

Ze względu na liczne ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa,  Święto Spółdzielczości Bankowej po raz drugi odbędzie się w przestrzeni cyfrowej z wykorzystaniem zdalnych kanałów komunikacji.

W związku z tym zapraszamy do odwiedzania strony internetowej i mediów społecznościowych naszego Banku oraz mediów elektronicznych Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, który jest inicjatorem akcji. Znajdą tam Państwo informacje o działaniach prowadzonych w ramach „Czerwca z bankiem spółdzielczym”.

Wspólnie z Powiatowym Bankiem Spółdzielczym we Wrześni zostań liderem EKO-rozwiązań!