Dbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji online!

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich transakcji online dzięki usłudze 3D Secure!

Aktywuj usługę 3D Secure, która dodatkowo zabezpiecza Państwa transakcje online.

Czym jest 3D Secure?

3D Secure to dodatkowe zabezpieczenie, które sprawia, że dokonywanie transakcji online staje się jeszcze bezpieczniejsze. Dzięki tej usłudze, proces autoryzacji transakcji jest bardziej zaawansowany, co oznacza mniejsze ryzyko nieautoryzowanego dostępu do Państwa konta.

Dlaczego warto aktywować 3D Secure?

👉 Dodatkowe zabezpieczenie: Usługa 3D Secure dodaje warstwę ochrony, wymagając potwierdzenia tożsamości podczas dokonywania transakcji online.
👉 Pewność transakcji: Aktywacja tej usługi daje Państwu pewność, że tylko Wy, jako właściciele konta, macie kontrolę nad swoimi finansami.
👉 Bezpieczne zakupy online: Korzystając z usługi 3D Secure, możecie cieszyć się zakupami online bez obaw o bezpieczeństwo swoich danych finansowych.

Jak działa usługa 3D Secure?

Jeśli płacisz kartą płatniczą w sklepie internetowym, który obsługuje 3D Secure, wymagane może być dodatkowe potwierdzenie transakcji.

Zakupy kartą w internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz na dwa sposoby. Poznaj i wybierz najwygodniejszy dla siebie:

  • w aplikacji SGB Mobile (tylko klienci indywidualni)
  • poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D Secure (jednorazowego kodu SMS), które otrzymasz na numer telefonu komórkowego podany przez Ciebie do kontaktu w Twoim Banku.

Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne ustalisz w placówce Twojego Banku lub poprzez bezpłatną infolinię pod numerem 800 888 888 lub 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Wpisując odpowiedź na pytanie weryfikacyjne pamiętaj, że musi być zgodna z tym co zostało podane w Banku lub na Infolinii. Koniecznie zachowaj odpowiednią wielkość liter i prawidłowo wpisz wszystkie znaki polskie i specjalne.

Pamiętaj, że jeśli żadna ze wskazanych metod potwierdzania transakcji nie została przez Ciebie wybrana, nie zapłacisz kartą w internecie z użyciem metody 3D Secure.

 

 Aktywacja potwierdzania płatności 3D Secure:

Możesz, w kilku krokach, aktywować potwierdzanie płatności w aplikacji

  1. Wybierz swoją kartę w aplikacji.
  2. Wybierz przycisk „Więcej akcji”.
  3. Wybierz „Aktywuj potwierdzanie transakcji za pomocą 3D Secure”.
  4. Po pojawieniu się informacji o aktywacji, wybierz opcję „Aktywuj”.
  5. Potwierdź aktywację PIN-em do aplikacji mobilnej.
  6. Potwierdzanie płatności w aplikacji mobilnej będzie możliwe.

 

W ten sam sposób możesz w każdej chwili wyłączyć usługę 3D Secure.

Nie czekaj! Aktywuj teraz i ciesz się spokojem podczas zakupów online!