Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Rachunek walutowy

konto w EUR i USD - nowoczesne rozwiązania dla gospodarstw rolnych

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

Rachunek walutowy to nowoczesna forma zarządzania środkami, dzięki czemu można łatwo współpracować z kontrahentami zagranicznymi. Konto walutowe (bieżące) w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni do wygodne rozwiązanie dla gospodarstw rolnych, które otrzymują środki pieniężne oraz przeprowadzają rozliczenia pieniężne w następujących walutach:

  • EURO,
  • USD.

Prowadzisz rozliczenia z kontrahentami zagranicznymi? Rozwijasz współpracę z firmami mającymi siedzibą poza terenem Polski? Z kontem walutowym masz możliwość wygodnego gromadzenia walut i dysponowania nimi oraz unikania opłat związanych z przewalutowaniem.

 

Możesz także skorzystać z karty walutowej do rachunku, która umożliwia wypłaty gotówki oraz płatności w kraju i za granicą (także przez internet) bez przewalutowania.

Warunki i korzyści

0 zł za otwarcie rachunku

0 zł za prowadzenie rachunku

0 zł za dostęp do bankowości internetowej i mobilnej

karty walutowe do rachunku

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

 

Prowadzenie gospodarstwa rolnego z rachunkiem walutowym w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni łatwiejsze niż kiedykolwiek.