Zlecenia stałe

cykliczne płatności, o których nie będziesz musiał pamiętać

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

Zlecenie stałe to wygodna forma składania przez posiadacza rachunku dyspozycji przelewów z datą przyszłą, zazwyczaj dotyczy płatności w regularnych odstępach czasu (np. co miesiąc).

 

Usługa wykorzystywana jest przede wszystkim w celu cyklicznego regulowaniu opłat za bieżące rachunki, np. telefon, gaz, energię, czynsz, wodę, itp. Zlecenia stałe mogą być składane osobiście na odpowiednim formularzu w placówce Banku lub samodzielnie w usłudze Internet Banking. Do wyboru mamy zlecenia:

  • okresowe ze stałą kwotą – jeśli kwota zlecenia jest stała, a jego realizacja odbywa się w jednakowych odstępach czasu mierzonych w miesiącach, np. 15 dnia każdego miesiąca,
  • według harmonogramu – jeśli kolejne kwoty zlecenia i daty realizacji nie są stałe i cykliczne, a wymagają zdefiniowania indywidualnego harmonogramu wpłat. Harmonogram wpłat budujesz sam, podając daty i kwoty do realizacji.

 

W usłudze możesz dodawać nowe zlecenia lub modyfikować już złożone. Za realizację zleceń odpowiada Bank – poszczególne zlecenia wykonuje zgodnie ze zdefiniowanym terminem realizacji.

Warunki i korzyści

wygodne rozwiązanie dla cyklicznych płatności

przelewy okresowe lub według harmonogramu

oszczędność czasu

usługa dostępna również w bankowości internetowej

Zlecenia stałe w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni to optymalne rozwiązanie dla cyklicznych płatności, o których będziemy pamiętać za Ciebie.