Alert informacyjny

Pamiętaj! Kiedy ktoś prosi Cię o kod BLIK, zawsze działaj ostrożnie i potwierdź tożsamość osoby, zanim podasz jej jakiekolwiek informacje. Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą oszustwa, natychmiast zadzwoń na Infolinię SGB czynną 24/7: 800 88 88 88

Agro Konto

Konto stworzone z myślą o rolnikach

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Zobacz warunki promocji, które przygotowaliśmy do Ciebie!

Chciałbyś korzystać z usług finansowych bez zbędnych opłat i prowizji?

 

Z przyjemnością przedstawiamy Ci Agro Konto – rachunek bankowy stworzony specjalnie dla rolników, oferujący wiele korzyści bez żadnych dodatkowych kosztów.

 

Co zyskujesz z naszym Agro Kontem?

 

    0 zł za prowadzenie rachunku

Przez okres 24 m-cy od dnia otwarcia rachunku prowadzenie jest całkowicie darmowe. Nie ma żadnych opłat związanych z codziennym użytkowaniem konta, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozwoju swojej firmy, nie martwiąc się o dodatkowe koszty.

    0 zł za wydanie karty

Kolejną zaletą naszego konta jest bezpłatne wydanie karty dla posiadacza, współposiadacza rachunku lub osoby wskazanej. Dostaniesz kartę płatniczą, która umożliwi Ci wygodne dokonywanie płatności bez żadnych opłat za jej wydanie.

 

    0 zł za przelewy

Co więcej, oferujemy również bezpłatne przelewy* w okresie 12 miesięcy od dnia otwarcia rachunku i uruchomienia usługi bankowości internetowej. Niezależnie od tego, czy przekazujesz środki na konto innej firmy, czy dokonujesz wpłat na rzecz swoich kontrahentów, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z przelewami.

 

    obniżona prowizja do 50%

A to nie wszystko! Jesteśmy świadomi, że czasami potrzebujesz dodatkowych środków na rozwój swojej firmy,  dlatego w okresie 12 m-cy od dnia założenia rachunku bieżącego, oferujemy obniżoną prowizję do 50% na kredyt obrotowy lub inwestycyjny. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z dodatkowych środków finansowych, jednocześnie minimalizując koszty związane z ich wykorzystaniem.

 

Agro Konto to idealne rozwiązanie dla rolników, którzy szukają oszczędności na codziennych operacjach finansowych. Dajemy Ci możliwość skupienia się na rozwoju swojego biznesu, bez obaw o dodatkowe koszty.

 

Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższą placówkę naszego banki, aby dowiedzieć się więcej i założyć swoje bezpłatne konto już teraz.

 

Oferta ważna do 31.12.2024 r.

* oferta nie dotyczy przelewów: Express Elixir, SORBNET, BlueCash

Warunki i korzyści

0 zł za przelewy, za prowadzenie konta, za wydanie karty

pakiet dodatkowych korzyści do rachunku

możliwość skorzystania z preferencyjnych linii kredytowej

funkcjonalna i darmowa bankowość internetowa do konta

Informacje dodatkowe

Rachunek VAT

Rachunek VAT jest automatycznie otwierany przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni do każdego rachunku rozliczeniowego, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą wykonywać oraz odbierać płatności w mechanizmie podzielonej płatności:

  • rachunek VAT nie jest oprocentowany, a jego prowadzenie jest bezpłatne,
  • rachunek VAT prowadzony jest wyłącznie w PLN,
  • otwarcie rachunku następuje automatycznie po założeniu rachunku bieżącego (w tm rolniczego),
  • przelewy z rachunku VAT mogą być realizowane wyłącznie za pośrednictwem rachunku bieżącego,
  • do rachunku VAT nie są udostępniane instrumenty płatnicze w rozumieniu ustawy o usługach płatniczych (np. karty debetowe).

Przelewy krajowe natychmiastowe

korzystając z rachunku bieżącego w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni istnieje możliwość realizacji płatności w ramach następujących systemów rozliczeń natychmiastowych:

  • Express Elixir,
  • Sorbnet,
  • Blue Cash

Prowadzenie gospodarstwa rolnego z rachunkiem bieżącym w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni łatwiejsze niż kiedykolwiek.