Lokaty standardowe

postaw na oszczędności

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Opis oferty

W inwestowaniu liczy się nie tylko zysk, ale i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli Twoja firma ceni sobie bezpieczeństwo i pewne inwestycje, a przy tym chcesz dobrze zarabiać – nawet gdy nie posiadasz dużych oszczędności – wybierz standardowe lokaty terminowe w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni.

 

Ten sposób oszczędzania jest dla Twojej firmy.

 

Bank otwiera i prowadzi rachunki lokat oszczędnościowych na okres umowny 1, 2, 3, 6 i 12 miesięcy. Możesz zyskać nawet do 0,30% w skali roku.

 

Lokata standardowa w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ależ także wysokie zyski związane z atrakcyjnym zmiennym oprocentowaniem:

  • 0,10% – 1-miesięczne
  • 0,10% – 2-miesięczne
  • 0,10% – 3-miesięczne
  • 0,20% – 6-miesięczne
  • 0,30% – 12-miesięczne

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

atrakcyjne oprocentowanie

możliwość negocjowania warunków

szeroki wybór okresów lokowania środków

bezpieczeństwo gwarantowane przez BFG

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Nasza bogata oferta produktów oszczędnościowych pozwala dopasować wybraną lokatę do oczekiwań Twojej firmy - oszczędzaj atrakcyjnie i bezpiecznie!