Konto Junior

na dobry początek

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Poznaj już dzisiaj konto ROR Junior

Masz 13 lat, nie ukończyłeś 30-tki – w placówkach Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni czekają na Ciebie doradcy, którzy pomogą Tobie zostać Posiadaczem KONTA JUNIOR.

 

Zastanawiasz się, po co Ci własne konto?

To jasne – dzięki niemu masz łatwy dostęp do swoich pieniędzy, nie wydasz ich od razu na gry, płyty i inne przyjemności. Może nawet uda Ci się coś ekstra zaoszczędzić.

 

Nowoczesna i praktyczna karta płatnica pozwoli Ci na bezprowizyjne wypłaty z naszej sieci bankomatów oraz wykonywanie płatności bezgotówkowych w sklepach i internecie, z wykorzystaniem:

  • aplikacji mobilnej NASZ BANK lub SGB Mobile:

                lub       

  • cyfrowych portfeli Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay:

 

Jak założyć konto?

Weź legitymację albo tymczasowy dowód osobisty i przyjdź z rodzicem lub opiekunem prawnym do dowolnej placówki Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni. Jeśli masz ukończone 18 lat – wystarczy tylko Twój dowód osobisty. Formalności zajmą chwilę, złożysz podpis na kilku dokumentach i będziesz właścicielem konta!

 

Środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych Klienta są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie przewidzianym w ustawie z dnia 10.06.2016 r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji do łącznej wysokości równowartości w złotych 100.000 euro.

 

Warunki i korzyści

0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

0 zł za wydanie i użytkowanie karty płatniczej

0 zł za korzystanie z nowoczesnych usług - płatności telefonem, zegarkiem i aplikacji mobilnej

0 zł za przelewy internetowe

Informacje dodatkowe

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni od lat odpowiada na potrzeby swoich klientów. Jesteśmy blisko lokalnych społeczności, dlatego wiemy że cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferujemy całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nim możesz łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Poznaj ofertę usług mobilnych w Powiatowym Banku Spółdzielczym we Wrześni i płać jeszcze wygodniej!

Szczegóły na stronie internetowej Banku oraz jego placówkach.

Nadal trzymasz oszczędności w skarbonce? Wybierz nowoczesne rozwiązanie – załóż konto ROR Junior! Zyskasz wygodne i bezpieczne narzędzie do zarządzania swoimi pieniędzmi.