Aplikacja NOVUM-13

połączenie zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi

Sprawdź
szczegóły

Hero scroll down icon

Bankowość dla najmłodszych

to nowa funkcjonalność systemu bankowości internetowej Powiatowego Banku Spółdzielczego we Wrześni. W ramach rachunku rodzica pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych.

 

 

Aplikacja mobilna dla dzieci

 

Rolą aplikacji wykorzystywanej przez Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni jest edukacja poprzez oszczędzanie. Dzięki niej, dziecko ma możliwość nauczyć się, pod nadzorem rodzica, świadomego oszczędzania i zarządzania pieniędzmi oraz zdobyć praktyczną umiejętność obsługi konta w Banku Spółdzielczym. Po ukończeniu 13 lat, dziecko nabędzie prawo do zawarcia umowy o rachunek bankowy, by kontynuować przygodę ze światem finansów. Przygoda ta będzie oparta o zdobytą dotychczas wiedzę i wyuczoną umiejętność oszczędzania. Aplikacja dostępna jest dla systemów: Android, Windows oraz iOS.

 

Funkcjonalność

  • tworzenie skarbonek z zaplanowaną kwotą do uzbierania, celem i czasem oszczędzania
  • dowolne rozdzielanie środków pomiędzy skarbonkami, kontrola stanu i rozbijanie skarbonek
  • interfejs dostosowany do ekranów dotykowych obsługiwanych palcem
  • nagradzana aktywność dzieci i efektywność oszczędzania
  • współdzielenie aplikacji, umożliwiające obsługę na jednym urządzeniu kilkorgu dzieciom
  • przeglądanie operacji historycznych na koncie
  • doładowania telefonów na kartę
  • pełna kontrola rodziców z poziomu systemu bankowości internetowej

 

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, po jej zainstalowaniu, musi być ona aktywowana i skonfigurowana przez rodzica według wyświetlanych w programie kolejnych kroków. Należy założyć profil i powiązać go z kontem rodzica. Uruchomienie usługi może być wykonane również przez pracownika w Banku.

Przed konfiguracją aplikacji, zapoznaj się z instrukcją Pierwsze kroki.

 

atrakcyjne oprocentowanie środków

5,00% w stosunku rocznym do kwoty 1.500 zł

Pobierz aplikację mobilną Novum-13

   

Planuj swoje oszczędności, gromadź je w skarbonkach, nazwanych i oznaczonych ikoną podczas zakładania. Sprawdź lub zmień kwotę w skarbonce oraz datę zakończenia oszczędzania.

Planuj swoje oszczędności, sprawdzaj stan skarbonek oraz dostępnych środków. Dowiedz się jakie zmiany miały miejsce na Twoim koncie.

Wyślij rodzicom prośbę o doładowanie telefonu komórkowego. Przesłaną prośbę rodzice otrzymają natychmiast poprzez system bankowości internetowej.

Sam zmieniaj wygląd programu, ustaw zdjęcie profilowe, tło, kolory ikon i przycisków.

 

Po ukończeniu 13 roku życia dziecko nabywając prawo do zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego, może już w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę w ramach dziecięcego konta oszczędzania, z wykorzystaniem darmowego konta ROR Junior.

Warunki i korzyści

wprowadzanie dzieci w tajniki bankowości

połączenie zabawy z nauką oszczędzania

nowoczesna oferta dla dzieci poniżej 13-ego roku życia

aplikacja dostępna bezpłatnie dla Klientów

Informacje dodatkowe

Połączenie zabawy z nauką oszczędzania

Aplikacja umożliwia dzieciom w łatwy sposób zakładać skarbonki, nazywać je i wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania i wymaganą kwotę do zaoszczędzenia.
Aktywność dziecka nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami.

Planuj swoje oszczędności

Zakładaj skarbonki, zaplanuj cel oszczędzania i kwotę pieniędzy do uzbierania. Pamiętaj, że tylko systematyczne oszczędzanie pozwoli Ci realizować obrane cele.
Ciesz się swoimi skarbonkami. Sprawdź ile zaoszczędziłeś, a ile jeszcze brakuje aby osiągnąć obrany cel.
Program podpowie Ci ile musisz dopłacać do skarbonek by zgromadzić założoną kwotę w ustalonym czasie.

Oszczędny Jaś, to bogaty Jan

W świetle prawa dzieci poniżej 13 roku życia nie posiadają zdolności do czynności prawnych, w tym między innymi do korzystania samodzielnie z usług bankowych. Proponowana usługa Bankowości dla najmłodszych, może pomóc w nauce oszczędzania, jednocześnie wdrażając dzieci w „świat bankowości internetowej” pod pełnym nadzorem rodziców.

Bankowość dla najmłodszych pomoże uczyć, jak rozsądnie dysponować pieniędzmi. Dzięki temu, już najmłodsze dzieci połączą zabawę z nauką zarządzania własnym budżetem.

Posiadanie „dziecięcego konta oszczędzania” może sprzyjać edukacji bankowej oraz kształcić aktywność przedsiębiorczą dzieci.

 

Oszczędny Jaś, to bogaty Jan!!! Wielu rodziców chce, by ich dzieci od wczesnych lat uczyły się szacunku do pieniędzy oraz podejmowania rozsądnych decyzji zakupowych. Aplikacja NOVUM-13 pomoże Wam tego dokonać.