Informujemy, że 29 stycznia pod hasłem „Przesiądź się na kartę” wystartowała ogólnopolska akcja promująca płatności bezgotówkowe przeprowadzane kartami VISA oraz MasterCard. Konsumenci dokonujący transakcji za pośrednictwem kart mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami, których łączna wartość wynosi blisko dwa i pół miliona złotych.
Na zwycięzców czekają aż 42 Fordy Focusy i 168 iPadów mini 4. Codziennie losowany jest jeden samochód oraz cztery nagrody drugiego stopnia. Mechanizm akcji jest prosty. Każdy, kto w okresie trwania promocji dokona transakcji kartami VISA lub MasterCard u Partnerów loterii (sklepy Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Selgros, Cash&Carry oraz stacje paliw LUKOIL), zachowa wydrukowany dowód płatności kartą i zarejestruje jego numer na stronie www.zakupybezgotowki.pl, może wziąć udział w losowaniu nagród.
Warto dodać, że im większa kwota transakcji, tym więcej szans na wygraną – wirtualny los przysługuje za każdą wielokrotność 10 złotych. Promocja trwa do 12 marca 2016 r. Organizatorem loterii jest Albedo Marketing Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu działająca na zlecenie Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Regulamin loterii

Przesiadzsienakarte

powrót do listy aktualności